Close

قالب (تم) سفارشی اپلیکیشن Android پرستاشاپ
customized theme for PrestaShop Android Application

اپلیکیشنی متفاوت و جذاب داشته باشید و تأثیر مثبت آن را در افزایش فروشتان ببینید!

در صورتی که قبلاً اپلیکیشن Android پرستاشاپ را از سیستمی‌ها تهیه کرده‌اید، حالا با تهیه‌ی این محصول خواهید توانست ظاهر(تم) اپلیکیشن خود را متحول کنید.

جزییات بیشتر

2,000,000 تومان

loader

جدول مشخصات

مدت پشتیبانی31 روز
نحوه‌ی پشتیبانیسیستم تیکت
پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهیبله - برای هر فروشگاه باید لایسنس جداگانه بخرید
شرایط بازگشت وجهندارد

اطلاعات بیشتر

قالب سفارشی اپلیکیشن Android چیست؟

بخش‌هایی مانند هدر و فوتر صفحات، اسلایدرهای محصولات، صفحه‌ی شاخه‌ها، صفحه‌ی حساب کاربری، صفحه‌ی محصول، سبد خرید و... در این قالبِ سفارشی، طراحی متفاوتی نسبت به اپلیکیشن معمولی دارند و یک سربرگ با عنوان «تنظیمات اپلیکیشن سفارشی» نیز به ماژول اضافه شده است که با وجود تنظیمات فراوان، قابلیت شخصی سازی زیادی به شما می‌دهد.

به خاطر داشته باشید که زیبایی اپلیکیشن نیز مانند قالب فروشگاه، متأثر از سلیقه‌ی شما در رنگ‌بندی و انتخاب تصاویر مناسب خواهد بود.

فعال سازی محصول

قالب سفارشی بر خلاف دیگر محصولات سیستمی‌ها که بلافاصله پس از خرید فعال شده و در دسترس شما قرار می‌گیرند، نیاز به ایجاد تغییر در ماژول از سمت پشتیبانی سیستمی‌ها دارد.

در صورت خرید، ما در پایان روزِ کاری درخواست شما را بررسی کرده و پس از آماده کردن ماژول، به شما اطلاع می‌دهیم تا ماژول را آپدیت کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی اپلیکیشن اندروید شما را 31 روز تمدید خواهیم کرد تا بتوانید اپلیکیشن جدید را دانلود کنید.

در صورتی که پشتیبانی فعال داشته باشید، مدت آن را 31 روز برایتان افزایش خواهیم داد.

بازگشت وجه

با توجه به توضیحات بخش «فعال سازی محصول»، امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

قالب‌های آماده

تعدادی قالب آماده در بخش دانلودهای محصول قرار داده‌ایم که با وارد کردن فایل‌های هر قالب در بخش انتهایی سربرگ مربوطه (بخشی با عنوان «وارد سازی تنظیمات این سربرگ») رنگ‌ها و آیکن‌های پیش‌فرض آن قالب، برای شما تنظیم خواهند شد.

توجه داشته باشید که تعدادی عکس و رنگ نیز در سربرگ «دانلود اپلیکیشن Android» وجود دارد که باید به سلیقه‌ی خودتان آن‌ها را تنظیم کنید و پس از تغییر دادن آن‌ها، اپلیکیشن جدید را دانلود کنید.

نظرات

فرم نظرسنجی محصول

قالب (تم) سفارشی اپلیکیشن Android پرستاشاپ
customized theme for PrestaShop Android Application

لیست قیمت اپلیکیشن Android

تصویرنام محصولتوضیحاتقیمت (تومان)تخفیف (تومان)
اپلیکیشن اندروید فروشگاه پرستاشاپ~Prestashop Android Application اپلیکیشن اندروید پرستاشاپ ـ تحت سیستم عامل اندروید ـ دارای وب‌سرویس و ماژول کنترل کننده‌ی اجزای اپلیکیشن است. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید فروشگاه پرستاشاپ خود را به نرم افزار اندرویدی جهت نصب روی گوشی‌های اندروید تبدیل کنید. اکثر قابلیت‌های مورد نیاز برای بخش کاربری یک فروشگاه پرستاشاپ، در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است. پس از راه‌اندازی اپلیکیشن می‌توانید آن را به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار داده تا علاوه بر دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر کاربران به فروشگاه، میزان فروشتان را نیز بیشتر کنید. در صورتی که قبلاً از دمو استفاده کرده‌اید و اکنون می‌خواهید لایسنس دائمی را تهیه کنید، بعد از پرداخت آنلاین، لازم است «بررسی اعتبار» را از طریق ماژول انجام دهید تا اعتبار اپلیکیشن نامحدود شود.در حال حاضر از بررسی درخواست‌های شخصی سازی و افزودن امکانات جدید معذوریم. لطفاً همه‌ی توضیحات نوشته شده در این صفحه را بخوانید. ما توضیحات بسیار مهم، نحوه‌ی پشتیبانی و پاسخ بسیاری از سؤالات متداول را در این صفحه نوشته‌ایم. مواردی که سیستمی‌ها حتی با دریافت هزینه انجام نمی‌دهد:تنظیمات پنل پیامک تعریف قالب‌های پیامک تغییرات ظاهری (CSS)ملزومات دریافت دمو:داشتن یک فروشگاه آنلاین طراحی شده با پرستاشاپ ثبت نام در فروشگاه سیستمی‌ها ثبت یک آدرس در بخش «آدرس‌های من» ارسال تیکت با موضوع «درخواست دموی اپلیکیشن اندروید»تا اطلاع ثانوی: لطفا برای خرید یا به‌روزرسانی محصولات ابتدا تیکت بزنید5,000,000-
Close