Close
ماژول واترمارک + بازسازی تصاویر محصولات مشاهده بزرگتر

ماژول واترمارک + بازسازی تصاویر محصولات

این ماژول برای فروشگاه‌هایی است که نمی‌توانند به راحتی بازسازی تصاویر محصولاتشون را انجام دهند و علاوه بر حل مسئله‌ی بازسازی تصاویر، امکانات ماژول واترمارک پرستاشاپ را نیز دارد.

تا اطلاع ثانوی: لطفا برای خرید یا به‌روزرسانی محصولات ابتدا تیکت بزنید

جزییات بیشتر

 • لایسنس دائم با 3 ماه پشتیبانی
 • تمدید پشتیبانی برای 3 ماه

loader

جدول مشخصات

نسخه‌ی پرستاشاپ1.6 و 1.7
نسخه‌ی پی.اچ.پی5.6 تا 7.3
مدت پشتیبانی3 ماه
نحوه‌ی پشتیبانیسیستم تیکت
پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهیبله - برای هر فروشگاه باید لایسنس جداگانه بخرید
پشتیبانی از قابلیت چند زبانهنیاز ندارد
شرایط تغییر دامنهدر صورت فیلتر شدن دامنه و تمدید پشتیبانی
شرایط بازگشت وجهدر صورت وجود مشکل غیر قابل حل تا 30 روز پس از خرید

اطلاعات بیشتر

کار این ماژول چیست؟

این ماژول، بازسازی تصاویر محصولات را به صورت Ajax انجام می‌دهد تا سرور شما حین بازسازی تصاویر، خطای TimeOut ندهد.

اگر تعداد تصاویر محصولات شما زیاد باشد، حتماً حین بازسازی تصاویر، به خطای TimeOut برخورده‌اید و مجبور شده‌اید چندین بار، دستور بازسازی تصاویر را دوباره صادر کنید. در این حالت با خاموش کردن سوئیچ «پاک کردن تصاویر قبلی» و تکرار چند باره‌ی عملیات بازسازی، می‌توان بازسازی تصاویر محصولات را کامل کرد.

اما اگر بخواهید حین بازسازی تصاویر، واترمارک هم روی آن‌ها چاپ شود، یا به دلیل عوض کردن واترمارک خود مجبور به بازسازی تصاویر شده‌اید، به دلیل مشکلاتی که در ماژول پیش‌فرض واترمارک پرستاشاپ وجود دارد، بازسازی تصاویر هیچ وقت کامل نخواهد شد.

با استفاده از این ماژول، هم از بروز خطای TimeOut جلوگیری می‌شود، هم مسئله‌ی واترمارک حل می‌شود و هم دیگر نیازی نیست تا پایان کار بازسازی تصاویر، پای رایانه‌ی خود بنشینید و دستور بازسازی را چندین بار صادر کنید.

البته کامپیوتر شما باید روشن بماند و صفحه‌ی ماژول که عملیات بازسازی تصاویر را انجام می‌دهد، در یکی از سربرگ‌های مرورگر باز باشد تا کار بازسازی تمام شود. اگر مجبور شوید عملیات را قطع کنید، هیچ اشکالی ندارد، زیرا ادامه‌ی کار را بعداً هم می‌توان انجام داد.

توجه: با این ماژول فقط بازسازی تصاویر محصولات را می‌توان انجام داد و امکان بازسازی تصاویر شاخه‌ها، برندها و... وجود ندارد.

آیا من به این ماژول نیاز دارم؟

این ماژول یک نیاز عمومی نیست. اگر تعداد محصولات شما و تصاویر آن‌ها خیلی زیاد است و بازسازی تصاویر از بخش «تنظیمات -> تصاویر» پرستاشاپ برای شما سخت است، این ماژول برای شما مفید است.

اگر تعداد محصولات شما و تصاویر آن‌ها زیاد است و برای اولین بار قصد چاپ واترمارک روی آن‌ها را دارید، یا تا امروز از یک واترمارک استفاده می‌کرده‌اید و اکنون می‌خواهید واترمارک جدیدی جایگزین کنید، این ماژول برای شما مفید است.

بهینه سازی‌های بخش واترمارک

در صورتی که با ماژول watermark پرستاشاپ کار کرده‌اید و از ضعف‌های آن مطلع هستید، می‌توانید موارد برتری این ماژول را نسبت به ماژول watermark پرستاشاپ بخوانید:

 1. حذف قابلیت «تصاویر بدون واترمارک برای کاربران لاگین شده» و جلوگیری از تولید 1 عکس رمزدار اضافه هنگام بازسازی تصاویر
 2. حذف تصاویر رمزدار اضافه که توسط ماژول watermark پرستاشاپ تولید شده‌اند و فضای هاست را پر کرده‌اند
 3. جلوگیری از چاپ واترمارک در شرایط غیر ضروری هنگام بازسازی تصاویر و افزایش سرعت بازسازی تصاویر
 4. اصلاح دستورات htaccess برای محافظت از فایل‌های اصلی تصاویر محصولات که همیشه بدون واترمارک هستند
 5. استفاده از فرمت PNG به جای GIF برای طراحی واترمارک با کیفیت بالاتر
 6. امکان جلوگیری از چاپ واترمارک روی تصویر جلد محصول
 7. امکان جلوگیری از چاپ واترمارک روی تصاویر قدیمی (بر اساس شناسه عکس یا شناسه محصول) برای وقتی که واترمارک روی اصل تصویر چاپ شده باشد و نیاز به واترمارک جدید نداشته باشد

قابلیت‌های کلیدی بخش بازسازی تصاویر محصولات

 1. تولید تصاویر محصولات به صورت Ajax
 2. جلوگیری از بروز خطای TimeOut که به خاطر زیاد بودن تصاویر، یا پایین بودن زمان اجرا در تنظیمات سرور ممکن است رخ دهد
 3. امکان متوقف کردن عملیات بازسازی و از سر گرفتن کار در زمانی دیگر

قابل توجه مدیرانی که کارمند برای واردسازی محصول دارند

لازم است دسترسی پروفایل کارمندان را به این ماژول فعال کنید تا واترمارک روی تصاویر اضافه شده توسط کارمندان چاپ شود.

دمو

https://systemiha.ir/ps1765/admin1765
demo@demo.com
demodemo

نظرات

فرم نظرسنجی محصول

ماژول واترمارک + بازسازی تصاویر محصولات

لیست قیمت ماژول پرستاشاپ

تصویرنام محصولتوضیحاتنسخه‌ی پرستاشاپنسخه‌ی پی.اچ.پیمدت پشتیبانینحوه‌ی پشتیبانیپشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهیپشتیبانی از قابلیت چند زبانهقیمت (تومان)تخفیف (تومان)
ماژول رایگان دسته بندی ویژگی‌ها برای پرستاشاپ قابلیت دسته‌ بندی (گروه بندی) ویژگی‌های محصولات در پرستاشاپ به طور پیش‌فرض وجود ندارد. دسته‌بندی ویژگی‌های یک محصول می‌تواند در پیدا کردن سریع‌تر ویژگی مورد نظر و مقایسه‌ی راحت‌تر محصولات مشابه، به مشتریان کمک کند. «ماژول رایگان دسته‌بندی ویژگی‌های محصول» برای پرستاشاپ، این امکان را به شما می‌دهد که ویژگی‌های محصولات را به صورت دسته‌بندی شده در صفحه‌ی محصول و در صفحه‌ی مقایسه‌ی محصولات، نمایش دهید. برای استفاده از این ماژول، نیازی به خرید محصول نیست، کافی است وارد حساب کاربری خود شوید تا امکان دانلود فایل نصب ماژول در ادامه‌ی همین صفحه (در کادر دانلود) برای شما فعال شود. لینک‌های ضروری: آموزش کار با ماژول رایگان دسته‌بندی ویژگی‌ها در فصل اول تا اطلاع ثانوی: لطفا برای خرید یا به‌روزرسانی محصولات ابتدا تیکت بزنید 1.6 تا 1.7.6.0 5.6 تا 7.3 نامحدود بخش نظرات محصول در همین صفحه + سیستم تیکت خیر - تنظیمات برای همه فروشگاه‌ها مشترک است بلهرایگان-
Close