Close
ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود 2.8.0 مشاهده بزرگتر

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

با استفاده از ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود، می‌توانید عبارت دلخواهی را با رنگ و سایز فونت دلخواه، به جای قیمت محصولاتی که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است نمایش دهید؛ مانند: ناموجود، اتمام موجودی، فروخته شد، توقف تولید، تماس بگیرید، تماس برای قیمت و...

این ماژول فقط با پرستاشاپ 1.6 سازگار است.

جزییات بیشتر

300,000 تومان

  • لایسنس دائم با 3 ماه پشتیبانی
  • تمدید پشتیبانی برای 3 ماه

loader

جدول مشخصات

نسخه‌ی پرستاشاپ1.6
نسخه‌ی پی.اچ.پی5.6 تا 7.3
مدت پشتیبانی3 ماه
نحوه‌ی پشتیبانیسیستم تیکت
پشتیبانی از قابلیت چند زبانهبله
شرایط تغییر دامنهندارد
شرایط بازگشت وجهدر صورت وجود مشکل غیر قابل حل تا 30 روز پس از خرید

اطلاعات بیشتر

یکی از نیازهای کاربران یا شاید کمبودهای پرستاشاپ در زمینه‌ی مدیریت محصولات ناموجود، مخفی کردن قیمت محصولاتی است که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است.
این مسئله از چند نظر اهمیت دارد:

  • با مخفی شدن قیمت محصولات ناموجود، فکر و زمان بازدید کننده و مشتری درگیر بررسی قیمت محصول ناموجود نمی‌شود و می‌تواند با تمرکز بیشتری به بررسی کالاهای موجود بپردازد.
  • وقتی کالایی ناموجود می‌شود و قیمت آن به مشتری نمایش داده می‌شود این توقع را در مشتری به وجود می‌آورد که بعد از موجود شدن کالا بتواند آن را با همان قیمت قبلی خریداری کند، این موضوع وقتی مشکل‌ساز می‌شود که قیمت محصول بعد از مدتی که ناموجود بوده، افزایش پیدا کرده باشد و در واقع فروشنده مجبور باشد محصول را با قیمت بالاتری به مشتری ارائه کند.

طرز کار ماژول

عملکرد ماژول، وابسته به قالب فروشگاه است و ممکن است بعد از خرید و نصب ماژول، مشاهده کنید که متن جایگزین نمایش داده می‌شود اما قیمت اصلی مخفی نشده است! در طول دوره‌ی پشتیبانی، چنین مواردی به طور رایگان رفع شده و در صورتی که قابل حل نباشند، حق درخواست بازگشت وجه برای شما خریدار محترم محفوظ است.

ماژول در دو بخش «صفحه‌ی محصول» و «لیست‌های محصولات» عمل می‌کند.

صفحه‌ی محصول

اگر محصول دارای ترکیب باشد، با انتخاب هر ترکیب توسط مشتری، بسته به موجودی آن ترکیب، متن جایگزین به جای قیمت اصلی نمایش داده می‌شود یا نمی‌شود.

لیست‌های محصولات

منظور از لیست‌های محصولات، لیست محصولات یک شاخه، لیست محصولات تولید کننده، نتایج جستجو، اسلایدرهای محصولات (در صورتی که از لیست پیش‌فرض قالب استفاده کرده باشند) است. در لیست‌های محصولات، اگر محصول دارای ترکیب باشد، متن جایگزین تنها در صورتی به جای قیمت اصلی نمایش داده می‌شود که تمام ترکیب‌های آن محصول، ناموجود باشند و صرفاً بر اساس موجودی ترکیب پیش‌فرض نیست.

پشتیبانی

مدت پشتیبانی: 3 ماه از خرید محصول

نحوه‌ی پشتیبانی: سیستم تیکت

موارد شامل پشتیبانی:

  1. نصب ماژول در صورتی که طبق روال عادی نصب نشود.
  2. سازگار کردن با قالب، در صورتی که قیمت اصلی برای محصولات ناموجود، مخفی نشود.

نظرات

نقد و بررسی خود را بنویسید

1399-01-18

php7

سلام
آیا این ماژول با php7 سازگار هست؟سلام. بله. نسخه‌های php که ماژول باهاشون سازگاره توی جدول مشخصات محصول هستن.
1397-09-11

سازگاری با ماژول ناوبری لایه ای

سلام وقت بخیر. این ماژول با ماژول ناوبری لایه ای یا همان فیلترها در قسمت فیلتر قیمت سازگار هست؟ یعنی بازه ی قیمت بر اساس قیمت محصولات ناموجود نمایش داده میشه؟ یا ناموجودها هم لحاظ میشن؟
سلام
وقت شما هم به خیر
تأثیری روی اسلایدر قیمت نداره. ضمن این که فروشش رو هم متوقف کردیم.
1
1397-07-23

اتوماتیک کار میکنه؟

سلام
این ماژول اتوماتیک خودش این کار رو میکنه؟
یعنی هر زمان که موجودی یک محصولی صفر شده و روی رد سفارش بود، اون عبارتی که به جای قیمت مشخص کردیم رو میزنه؟
یا اینکه هر زمان موجودی صفر شد و بدون وضعیت سفارش ( که بیشتر از موجودی یا رد سفارش بیشتر از موجودی) اون عبارت رو نشون میده؟
نیاز به کار دستی براش نیست؟
سلام
اتوماتیک هست.
1397-07-01

ترکیب‌ها

با درود
اگر درست متوجه شدم برای محصولاتی که دارای ترکیب هستند و همه ترکیب‌ها ناموجود نیست اعمال نمیشه. در عمل هم این مشکل رو داریم. اگر ممکنه لطفا یه فکری هم به فکر این قضیه کنید. چون ممکنه یه محصول چندین ترکیب داشته باشه و بعضی از اون‌ها موجود نباشند. در اینصورت برای همه قیمت نشون می‌ده.
موفق باشید
درود دوست عزیز
در صفحه‌ی محصول، با انتخاب ترکیب توسط مشتری، اگه ترکیب ناموجود باشه، متن جایگزین نمایش داده میشه و اگر ترکیب موجود باشه، قیمتش نمایش داده میشه.

توضیحی که در قسمت زیر نوشتیم، مربوط به لیست محصولات هست:
در لیست‌های محصولات، اگر محصول دارای ترکیب باشد، متن جایگزین تنها در صورتی به جای قیمت اصلی نمایش داده می‌شود که تمام ترکیب‌های آن محصول، ناموجود باشند و صرفاً بر اساس موجودی ترکیب پیش‌فرض نیست.

فرم نظرسنجی محصول

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

محصولات مرتبط

Close