Close
خدمات دقیقه‌ای پرستاشاپ~PrestaShop time-based services مشاهده بزرگتر

خدمات دقیقه‌ای پرستاشاپ
PrestaShop time-based services

شامل زمان (Time) تمام خدماتی است که کارشناسان ما برای کمک به حل مشکلات فروشگاه شما صرف می کنند.

این بسته شامل 30 دقیقه زمان برای بررسی و ارائه خدمات کارشناسان ما به مدیران فروشگاه پرستاشاپ است. شما با تهیه این بسته به اندازه 30 دقیقه از زمان کارشناس ما را تهیه کرده‌اید. محاسبه این زمان صرفا به اندازه مدت اجرای خدمات است.
 در صورتی که کارشناس ما برای حل مشکل شما نیاز به تحقیق و یادگیری داشته باشد، زمان یادگیری کارشناس برای شما محاسبه نخواهد شد.
در صورتی که نیاز شما در کمتر از 30 دقیقه برطرف شود، مابقی زمان شما در حساب شما نگهداری شده و پیش ما محفوظ است و در صورت عدم نیاز به خدمات مجدد، در پایان سال قابل بازپس گیری است.

توجه: 

  • قبل از تهیه محصول تیکت بزنید.
  • توجه بفرمایید پذیرش حل مشکل سایت شما توسط ما، طبق سیاست‌های کاری ما است و به این معنا نیست که هر اتفاقی برای سایت شما بیفتد ما پذیرش و رفع آن را بر عهده می‌گیریم حتی در زمانی که از اعتبار شما مقداری باقی مانده باشد.

جزییات بیشتر

100,000 تومان

loader

اطلاعات بیشتر

خطایابی:
گاهی اوقات فروشگاه شما با مشکلاتی مواجه می‌شود که برای پیدا کردن مشکل بایستی زمان صرف کرد.

مشاوره:
گاهی اوقات شما برای خرید ماژول جدید، ساخت ماژول جدید، توسعه وب سایت، گرفتن خدمات از فروشگاه‌های دیگر، تهیه ماژول های خارجی و ... نیازمند مشاوره هستید.

پرسش و پاسخ:
هر گونه پرسش مربوط به فروشگاه پرستاشاپ و ...

حل مشکلات فنی:
گاهی اوقات مدیر فروشگاه شخصا از منبع مشکل فنی خبر داشته و نیازمند کارشناس برای برطرف کردن مشکل است.

کانفیگ ماژول:
نصب، به روزرسانی، پیکربندی و تمام مواردی که شامل راه اندازی یک ماژول است.

و...

نظرات

فرم نظرسنجی محصول

خدمات دقیقه‌ای پرستاشاپ
PrestaShop time-based services

لیست قیمت خدمات طراحی سایت

تصویرنام محصولتوضیحاتقیمتتخفیف
خدمات دقیقه‌ای پرستاشاپ~PrestaShop time-based services شامل زمان (Time) تمام خدماتی است که کارشناسان ما برای کمک به حل مشکلات فروشگاه شما صرف می کنند. این بسته شامل 30 دقیقه زمان برای بررسی و ارائه خدمات کارشناسان ما به مدیران فروشگاه پرستاشاپ است. شما با تهیه این بسته به اندازه 30 دقیقه از زمان کارشناس ما را تهیه کرده‌اید. محاسبه این زمان صرفا به اندازه مدت اجرای خدمات است. در صورتی که کارشناس ما برای حل مشکل شما نیاز به تحقیق و یادگیری داشته باشد، زمان یادگیری کارشناس برای شما محاسبه نخواهد شد.در صورتی که نیاز شما در کمتر از 30 دقیقه برطرف شود، مابقی زمان شما در حساب شما نگهداری شده و پیش ما محفوظ است و در صورت عدم نیاز به خدمات مجدد، در پایان سال قابل بازپس گیری است. توجه: قبل از تهیه محصول تیکت بزنید. توجه بفرمایید پذیرش حل مشکل سایت شما توسط ما، طبق سیاست‌های کاری ما است و به این معنا نیست که هر اتفاقی برای سایت شما بیفتد ما پذیرش و رفع آن را بر عهده می‌گیریم حتی در زمانی که از اعتبار شما مقداری باقی مانده باشد. 100,000 -
نوشتن و واردسازی محتوا ~ writing and importing content هر موردی که در ارتباط با یک موضوع خاص اطلاعاتی را به مخاطب انتقال دهد محتوا نامیده می‌شود. با توجه به شیوه ارائه محتوا، اطلاعات می‌تواند در قالب متن، تصویر، فیلم، صوت، فایل قابل دانلود یا تلفیقی از این موارد به مخاطب انتقال داده شود. محتوا می‌تواند باعث رونق یا نابودی کسب و کار شود خوب یا بد بودن محتوا این مورد را معین می‌کند. با کارشناسان ما صحبت کنید -
Close