شرایط و ضوابط استفاده

ضمن تشکر از توجه و حوصله‌‌ی شما، این شرایط به شرح ذیل اعلام می‌‌شوند:

شرایط کلّی

فعالیت مرکز خرید پویا است و با توجه به تغییر شرایط اقتصادی و شرایط شرکت‌های طرف قرارداد، متن این صفحه به روز رسانی می‌شود.

شرایط ویژه‌ی محصولات که در صفحه‌ی توضیحات هر محصول (کادر جزئیات محصول و کادر مشخصات) ذکر می‌شود بر شرایط ذکر شده در این صفحه ارجحیت دارد.

ضرورت ثبت نام

بازدیدکننده‌ی گرامی! برای ثبت سفارش و یا بیان دیدگاه درباره‌ی محصولات، لازم است تا در مرکز خرید، ثبت نام کنید.

با ثبت نام و وارد کردن آدرس یا آدرس‌های خود ـ در سفارش‌های بعدی ـ بدون صرف زمان و نیاز به وارد کردن هیچ اطلاعات اضافه‌ای، فقط کافی است آدرسی را که می‌خواهید سفارش شما به آن‌جا ارسال شود انتخاب کنید.

محصولات سفارشی

نحوه‌ی سفارش محصولاتی که برخی ویژگی‌هایشان قابلیت سفارشی شدن را دارد، متفاوت است. نکات مهم در صفحه‌ی توضیحات هر محصول ذکر شده‌اند. لطفاً قبل از افزودن یک محصول به سبد خرید، توضیحات آن را مطالعه کنید.

چنین محصولاتی روند خرید را کند نمی‌کنند؛ بلکه به شما این امکان را می‌دهند که محصولی مطابق سلیقه و نیاز خود، سفارش دهید.

نحوه‌ی پرداخت وجه

پرداخت وجه با تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه‌ی شتاب که دارای CVV2 و رمز اینترنتی باشند از طریق درگاه پرداخت بانک ملّت، امکان‌پذیر است.

انصراف پس از پرداخت وجه

درخواست انصراف حتماً باید از طریق پست الکترونیکی ثبت شده در حساب کاربری شما، به یکی از آدرس‌های پست الکترونیکی ذکر شده در صفحه‌ی درباره‌ی ما این وب سایت ارسال شود.
جهت اطمینان و تسریع در جلوگیری از آغاز روند پردازش سفارش، می‌توانید به صورت تلفنی درخواست بررسی و پاسخگویی به پست الکترونیکی ارسال شده را مطرح کنید اما لغو سفارش با تماس تلفنی قبل از ارسال ایمیل، امکان‌پذیر نیست.

بازگردانی وجه، قبل از ارسال کالا: 24 ساعت پس از واریز وجه، در اولین روز غیرتعطیل انجام خواهد شد.

بازگردانی وجه، فقط به حساب مبدأ انجام می‌شود.

انصراف پس از وصول کالا

بازگردانی وجه، تا 7 روز پس از ارسال کالا: در صورت بازگردانی بسته‌ی ارسالی که باز نشده باشد، در اولین روز کاری بعد از وصول بسته، وجه شما بازگردانده می‌شود.

در حال حاضر، هزینه‌ی برگشت به عهده‌ی سفارش دهنده خواهد بود.

بازگردانی سازهایی که با لب و دهان نواخته می‌شوند (نی، پن فلوت و....) به هیچ وجه امکان‌پذیر نــــیست! حتی اگر بسته‌ی محصول، باز نــشده باشد.

کالاهای مذکور، مشمول شرایط «انصراف پس از پرداخت وجه» هـــستند و شرط بالا تنها پس از ارسال کالا اعمال مــی‌شود.