جزئیات محصول

طراحی وب سایت خوانندگان مشاهده عکس بزرگتر

طراحی وب سایت خوانندگان

جدید

0 تومان

Give a Name

بدون شک هر کسی که وب‌گردی را تجربه کرده برای معرفی خود و آثارش نیاز وافری به داشتن یک وب سایت پویا دارد. سیستمی‌ها جهت ارائه و معرفی آثار خوانندگان عزیز کشورمان، سیستمی با تمام تکنولوژی‌های روز وب ایجاد کرده است. زیبایی، کامل بودن، به روز بودن و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا از ویژگی‌های این سیستم مبتنی بر وب است.

توجه: جهت سفارش وب سایت، با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

توضیحات

زمانی که نیاز به معرفی و انتشار افکار و عقاید و آثار در بیشتر اقشار جامعه احساس شد، سرویس‌های وبلاگ‌دهی برای انجام این خدمت به وجود آمدند. اما آیا توجه کرده‌اید چرا بعد از گذشت این همه سال و پیشرفت مرورگرها و ظهور تکنولوژی‌های جدید، چرا فونت تمام وبلاگ‌ها شبیه هم است؟ چرا کار طراحی قالب، منحصر به چند وب سایت معروف و آن هم فقط با سبک‌های تکراری (دو ستونه و سه ستونه) است؟ چرا با این همه قدرت زبان‌های برنامه‌نویسی، وبلاگ‌ها پویا نیستند؟

پاسخ این سؤالات، محدودیت‌هایی است که سرویس‌های وبلاگ‌دهی بر کاربران خود اعمال کرده‌اند.

با داشتن یک وب سایت اختصاصی و پویا برای خود، می‌توانید از این محدودیت‌ها رها شده و با ارائه‌ی قالبی زیبا با رنگ و فونت دلخواه، نمایش اسلایدشو و... بازدیدکنندگان خود را به محیطی زیبا دعوت کنید و ریسک فعالیت در محیط خسته‌کننده‌ و ایستای وبلاگ‌ها را به لذت داشتن وب‌سایتی پویا تبدیل کنید.

نقد و بررسی کاربران


علی ر 1394-01-18
تشکر
 • با سلام، بابت سرعت انجام طراحی وب سایتم و همچنین انجام بدون نقص چیزهایی که می خواستم کمال تشکر را دارم.
  علی رحیمی

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگر کاربران در انتخاب، لطفا علاوه بر ارسال نظر، به این محصول امتیاز هم بدهید.