Close
ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود 2.8.0 مشاهده بزرگتر

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

با استفاده از ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود، می‌توانید عبارت دلخواهی را با رنگ و سایز فونت دلخواه، به جای قیمت محصولاتی که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است نمایش دهید؛ مانند: ناموجود، اتمام موجودی، فروخته شد، توقف تولید، تماس بگیرید، تماس برای قیمت و...

این ماژول فقط با پرستاشاپ 1.6 سازگار است.

جزییات بیشتر

80,000 تومان

loader

جدول مشخصات

نسخه‌ی پرستاشاپ1.6
نسخه‌ی پی.اچ.پی5.6 و 7.0

اطلاعات بیشتر

یکی از نیازهای کاربران یا شاید کمبودهای پرستاشاپ در زمینه‌ی مدیریت محصولات ناموجود، مخفی کردن قیمت محصولاتی است که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است.
این مسئله از چند نظر اهمیت دارد:

  • با مخفی شدن قیمت محصولات ناموجود، فکر و زمان بازدید کننده و مشتری درگیر بررسی قیمت محصول ناموجود نمی‌شود و می‌تواند با تمرکز بیشتری به بررسی کالاهای موجود بپردازد.
  • وقتی کالایی ناموجود می‌شود و قیمت آن به مشتری نمایش داده می‌شود این توقع را در مشتری به وجود می‌آورد که بعد از موجود شدن کالا بتواند آن را با همان قیمت قبلی خریداری کند، این موضوع وقتی مشکل‌ساز می‌شود که قیمت محصول بعد از مدتی که ناموجود بوده، افزایش پیدا کرده باشد و در واقع فروشنده مجبور باشد محصول را با قیمت بالاتری به مشتری ارائه کند.

طرز کار ماژول

عملکرد ماژول، وابسته به قالب فروشگاه است و ممکن است بعد از خرید و نصب ماژول، مشاهده کنید که متن جایگزین نمایش داده می‌شود اما قیمت اصلی مخفی نشده است! در طول دوره‌ی پشتیبانی، چنین مواردی به طور رایگان رفع شده و در صورتی که قابل حل نباشند، حق درخواست بازگشت وجه برای شما خریدار محترم محفوظ است.

ماژول در دو بخش «صفحه‌ی محصول» و «لیست‌های محصولات» عمل می‌کند.

صفحه‌ی محصول

اگر محصول دارای ترکیب باشد، با انتخاب هر ترکیب توسط مشتری، بسته به موجودی آن ترکیب، متن جایگزین به جای قیمت اصلی نمایش داده می‌شود یا نمی‌شود.

لیست‌های محصولات

منظور از لیست‌های محصولات، لیست محصولات یک شاخه، لیست محصولات تولید کننده، نتایج جستجو، اسلایدرهای محصولات (در صورتی که از لیست پیش‌فرض قالب استفاده کرده باشند) است. در لیست‌های محصولات، اگر محصول دارای ترکیب باشد، متن جایگزین تنها در صورتی به جای قیمت اصلی نمایش داده می‌شود که تمام ترکیب‌های آن محصول، ناموجود باشند و صرفاً بر اساس موجودی ترکیب پیش‌فرض نیست.

پشتیبانی

مدت پشتیبانی: 3 ماه از خرید محصول

نحوه‌ی پشتیبانی: سیستم تیکت

موارد شامل پشتیبانی:

  1. نصب ماژول در صورتی که طبق روال عادی نصب نشود.
  2. سازگار کردن با قالب، در صورتی که قیمت اصلی برای محصولات ناموجود، مخفی نشود.

نظرات

نقد و بررسی خود را بنویسید

هیچ نظری ثبت نشده است

فرم نظرسنجی محصول

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

محصولات مرتبط

Close