Close
ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود 2.8.0 مشاهده بزرگتر

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

با استفاده از ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود می‌توانید به راحتی متن دلخواهی را به جای قیمت محصولاتی که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است نمایش دهید، مانند: ناموجود، اتمام موجودی، فروخته شد، توقف تولید، تماس بگیرید، تماس برای قیمت و غیره. پیش‌نیاز نصب این ماژول، ماژول رایگان متن دلخواه به جای قیمت است.

جزییات بیشتر

49,000 تومان

loader

جدول مشخصات

نسخه‌ی پرستاشاپ1.6 و 1.7
نسخه‌ی پی.اچ.پی5.6 و 7.0
پیش‌نیاز ماژول متن دلخواه به جای قیمت 

اطلاعات بیشتر

یکی از نیازهای کاربران یا شاید کمبودهای پرستاشاپ در زمینه‌ی مدیریت محصولات ناموجود، مخفی کردن قیمت محصولاتی است که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است.
این مسئله از چند نظر اهمیت دارد:

  • با مخفی شدن قیمت محصولات ناموجود، فکر و زمان بازدید کننده و مشتری درگیر بررسی قیمت محصول ناموجود نمی‌شود و می‌تواند با تمرکز بیشتری به بررسی کالاهای موجود بپردازد.
  • وقتی کالایی ناموجود می‌شود و قیمت آن به مشتری نمایش داده می‌شود این توقع را در مشتری به وجود می‌آورد که بعد از موجود شدن کالا بتواند آن را با همان قیمت قبلی خریداری کند، این موضوع وقتی مشکل‌ساز می‌شود که قیمت محصول بعد از مدتی که ناموجود بوده، افزایش پیدا کرده باشد و در واقع فروشنده مجبور باشد محصول را با قیمت بالاتری به مشتری ارائه کند.

مخفی کردن قیمت محصولات ناموجود

و حالا ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود، این مشکلات را برطرف نموده است!

با استفاده از ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود می‌توانید به راحتی متن دلخواهی را به جای قیمت محصولاتی که موجودی آن‌ها به اتمام رسیده است نمایش دهید؛ مانند: ناموجود، اتمام موجودی، فروخته شد، توقف تولید، تماس بگیرید، تماس برای قیمت و ...

روش کار ماژول به این صورت  است که ابتدا «ماژول رایگان متن دلخواه به جای قیمت» را نصب می‌کنید، سپس در این ماژول یک برچسب با قیمت و عنوان دلخواه بسازید، به طور مثال قیمت «5» و عنوان «ناموجود». در این حالت هر محصول و یا هر ترکیبی از محصولات که قیمت آن برابر 5 تومان/ریال باشد به جای قیمت آن، عبارت دلخواه شما نمایش داده می‌شود.
سپس ماژول «متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود» را نصب کنید و وارد پیکربندی آن شوید و قیمتی که برای برچسب ناموجود در ماژول «متن دلخواه به جای قیمت» وارد کرده‌اید را در این ماژول نیز درج و ذخیره کنید (که در اینجا عدد 5 است).
بعد از ذخیره‌سازی، قیمت تمام محصولات ناموجود به «5» تغییر پیدا کرده و به جای قیمت، متن «ناموجود» نمایش داده می‌شود.

در هر زمان که موجودی محصول را افزایش دهید قیمت محصول به صورت خودکار به حالت اولیه برگشته و به صورت صحیح نمایش داده خواهد شد.

ماژول متن دلخواه به جای قیمت محصولات ناموجود، کاملا با محصولات ساده و ترکیب‌دار سازگار است، به طور مثال اگر مشتری در صفحه‌ی یک محصول که دارای چند ترکیب است، ترکیبی را انتخاب کند که دارای موجودی است، قیمت آن نمایش داده می‌شود و در صورت ناموجود بودن ترکیب انتخاب شده، به صورت هوشمند، متن دلخواه شما را به جای قیمت آن ترکیب نمایش خواهد داد.

نظرات

نقد و بررسی خود را بنویسید

هیچ نظری ثبت نشده است

فرم نظرسنجی محصول

ماژول متن جایگزین به جای قیمت محصولات ناموجود

محصولات مرتبط

Close